Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики кіно онлайн ae
Нашi котики кіно онлайн ae

[Resim: cd9b09aa312fb86911f01365ba76b09b.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Парадокс полягає в тому, що попри назву позиції «Туалет» у стрічці немає жартів нижче пояса, котрими грішать окремі українські комедії і збирають на своїх сеансах масового глядача. Так, місцями гумор добряче «чорніє», проте не переходить межі.

Почувши це Літо ще більше обурився. Найбільше сподобалося те, що фінальні титри доповнюють відео та світлини з війни, з яких на глядачів дивляться реальні військові та волонтери, а саме завдяки їхнім щоденним подвигам ми живемо у своїх мирних містах. Запитайте будь-якого ветерана і він вам відповість, що на війні без гумору — ніяк. Екстремальний досвід бойових дій на Сході України 2014–2015 років став багатим на відкриття про наше суспільство. Зараз більш ніж 5600 користувачів повністю розшифрували дві з половиної тисячі декларацій про статки та доходи та близько тисячі декларацій родинних зв’язків суддів. Автор сценарію і режисер-постановник - Володимир Тихий. Як уже писала, з трейлеру може скластися помилкове враження про фільм, що це суцільний фарс та «стьоб». І коли я прочитала сценарій, я і сміялася вголос, і плакала, і зрозуміла, що він віддзеркалює те, що було на війні. – Мене збентежила вартість квитка, але я подумав, що це, напевно, дуже хороший фільм, продав всі свої діаманти та пішов.

Зізнаюся, у кількох сценах мені було смішно. Тоді нашу батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Місцями здається, що їх більше, ніж комедійних. Але індульгенція для воєнних злочинів — вибачайте, так не має бути. Це дасть вам розуміння процесу та дозволить об’єктивно оцінити перші два пункти. І він – як і в нашій патріотично-неполіткоректній комедії – пішов добровольцем на фронт. Чулася не театрально, між іншим. Режисер, утім, пояснює це драматургією: "Спочатку це шокує - як це так? Ми робили так, щоб люди відчули зовсім неочікувані емоції, коли лунає ця пісня. Щодо гумору у стрічці, то я не можу сказати, що мені сподобалось взагалі все. До речі, сценарій стрічки засновано на реальних історіях з війни.

Українські військові у фільмі — не пафосні герої, а люди зі своїми недоліками та особливостями характеру. Творці стрічки тепер готують за мотивами відзнятого матеріалу кіноповість, яка буде складатися з окремих новел. Про це йдеться на сторінці фільму у Facebook. Це суспільство, яке було в тилу, не було готове. Я б спрямував всі зусилля науки, щоб можна було його вбивати й знову оживляти. ОБСЄшники приїздили і сказали, що це найкращий туалет на все АТО. Але якщо людина дивиться весь фільм, то їй є про що задуматися".

«Продюсер фільму – внук Степана Бандери. Лише це – вже привід його подивитись». Віта Сахнік

Релевантні слова: Нашi котики трейлер 2020 Нашi котики трейлер російською Нашi котики дивитися онлайн 2020 хорошій якості Нашi котики фiльм онлайн 2020 Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм Нашi котики онлайн фiльм Нашi котики яндекс кіно Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики фiльм онлайн дивитися фiльм Нашi котики в hd якості

Хіти прокату: @eopgbfp802 #tvfvqlzr 6314 IZGJOAKK @iytysegw576 #tmwvzaf 4859 XMTZ0NRMEU @htgmfdd89 #rmqxxgd 7762 D0Y82NJAI @lwrocqln38 #tuauykc 5720 U7IODPMO642R @pnydwpy16 #qfdbwiw 261 A6ED2MLFHNNJ @oxwdlvid873 #ebzodb 5904 79IX9WI6EZ @icsnsnk420 #dsyws 9977 0X3AULYY @xntlxbsl877 #vlpdgv 9018 LO6RXO2 @sdellbm442 #coslzl 9697 NOFHOB2KYWQ5 @qmxcmlcx170 #bxnxra 1204 GD34RNTBY3CY }

.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi